Kontakt - Zelená dotace

Ing. Marek Flisník
technické a obchodní poradenství
tel.: +420 603 355 311
e-mail: info@zelena-dotace.cz

Provozovna
Orfina consulting, a.s.
Smetanovo náměstí 1180/7, 709 00
Ostrava – Přívoz

IČ: 28639012 | DIČ: CZ28639012

Zelená dotace - kdo jsme

Jsme tým zkušených energetických specialistů, auditorů a inženýrů specializujících se na oblast dotací pro objekty na bydlení – Nová zelená úsporám (NZU) Od uvedení prvního programu Zelená úsporám jsme úspěšně pomohli zrealizovat 1356 projektů jak rodinných tak bytových domů. Pomohli jsme a stále pomáháme žadatelům projít úspěšně celým dotačním procesem a zajistit bezvadné fungování a koordinaci mezi všemi zúčastněnými stranami. Jsme odborní průvodci při rozhodování o správné investici, její výši či zaměření a poskytujeme transparentní nástroje pro jednoznačnou a nejlepší volbu z hlediska její návratnosti.

Zajišťujeme komplexní inženýrský servis potřebný pro získání dotace NZU včetně odborných studí a posudků bezpodmínečných pro získání závazných stanovisek dotčených orgánů státní správy a specializovaných institucí. Naším partnerům ZDARMA poskytujeme základní úvodní servis spočívající ve zpracování energetické studie s kalkulací investičních nákladů, výši možné dotace a předpokládané návratnosti, jež je jednoznačnou a transparentní pomůckou při rozhodování žadatelů o výši a správnosti jejich investice.

ZDARMA vypracujeme posouzení bilančních faktorů pro fotovoltaický či solární systém. ZDARMA doporučíme vhodné topné zdroje či systémy rekuperace včetně vlastní databáze ověřených realizačních partnerů.

Domluvte si schůzku

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Orfina consulting, a.s. Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky