blog

Na co všechno se vztahuje

Na co všechno se vztahuje dotace Nová zelená úsporám? Podle průzkumů ji lidé začínají konečně využívat

7.10.2019

I když dotační program Nová zelená úsporám funguje už nějaký ten pátek, lidé začali čerpat dotace z programu aktivně až nyní. Došlo totiž ke spuštění poslední otevřené výzvy, v rámci které je možné čerpat dotace jen do posledního ne roku 2021. Lidem tedy mnoho času nezbývá.

Celý článek

Výměna nemusí stát majlant

Výměna oken i solární panely nemusí stát majlant. Pořizovací cenu sníží dotace

22.9.2019

Než začne zima, řada lidí chce vyměnit okna, zateplit dům nebo využít zbytky slunečních paprsků k tomu, aby s pomocí solárních panelů vytvořili solární energii, která výrazně sníží náklady na energie rodinného domu. Trošku odrazující je pořizovací cena jednotlivých věcí. Solární panely nejsou levnou záležitostí, stejně tak není levné ani zateplení, už vůbec není levné vyměnění oken za nové.

Celý článek

Potřebujete poradit?

Máte dotazy ohledně dotací Nová Zelená Úsporám (NZÚ)? Odpovědi na některé z nejčastějších otázek můžete najít zde.

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Orfina consulting, a.s. Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky